Upozornění: Nově nabízíme také outlet zboží! Pro rychlejší obsluhu zkracujeme rezervace na 3 dny a osobní odběr na 7 dnů. Děkujeme za pochopení.

DPD

Zásilková společnost DPD dopraví Vaši zásilku na Vámi zvolenou adresu, a to obvykle následující den od převzetí zásilky. Zásilku budete moci v reálném čase sledovat, určit si termín doručení, či v případě potřeby místo doručení upravit. Cena za přepravu jednoho balíku společností DPD je 89 Kč. V případě volby dobírky se účtuje k dopravě poplatek v hodnotě 23 Kč.

Zásilkovna

Klienti Zásilkovny mohou při zasílání zboží z internetových obchodů využít hustou síť výdejních míst. Zásilky běžně doručuje Zásilkovna do druhého dne. Zákazník si svůj balíček může vyzvednout kdykoli potřebuje, zabere to jen pár vteřin.  Cena za přepravu jednoho balíku Zásilkovnou je 49 Kč. V případě volby dobírky se účtuje k dopravě poplatek v hodnotě 15 Kč.


Osobní odběr na prodejnách Bomitex

Vaše objednávka je brána jako nezávazná a bude doručena zdarma na vybranou prodejnu Bomitex naším řidičem v době zásobování prodejen, tedy každý pátek v dopoledních hodinách. Pokud by pátek připadl na sváteční den, bude objednávka doručena den před započetím svátečního období. Jakmile bude Vaše objednávka dopravena na prodejnu, budete informováni emailem. Zboží na Vás bude čekat 7 dní od doby doručení, poté se objednávka automaticky ruší.